• Предмет: Физика
  • Автор: romatop63
  • Вопрос задан 8 лет назад

з якою силою взаємодіють два заряду по 10нКл розташовані на відстані 5 см один від одного у вакуумі
Допоможіть; (

Ответы

Ответ дал: ilyabyrdikov
0

F = k*(q1*q2)/R²;

q1 = q2 = 10 нКл = 10*10^-9 Кл;

k = 9*10^9 Н*м²/Кл².

F = 9*10^9*(10*10*10^-9*10^-9)/0,05 = 9*100*10^-9/0,05 = 18*10^-6 H = 18 мкН.

ответ: F = 18 мкН.

Ответ дал: romatop63
0
А можеш ище одну решить
Ответ дал: romatop63
0
Я кину деньги
Ответ дал: romatop63
0
Приват 24
Ответ дал: romatop63
0
Устраивает?
Ответ дал: romatop63
0
на якій відстані від заряду 5 * 10 ^ -9 кл.Напруженість електричного поля дорівнює 300Н / Кл
Вас заинтересует