• Предмет: Химия
  • Автор: k1r1s1
  • Вопрос задан 8 лет назад

Обчисліть і вкажіть масову частку кухонної солі розчину, який утворився при розчиненні солі масою 10 г у воді масою 390г

Ответы

Ответ дал: zberovskayap43s1j
0

ω = [m(в-во) / m(р-р)]*100%

m(р-р) = m(в-во) + m(H₂O) = 10 + 390 = 400 г

ω = [10/400]*100% = 2,5%

Ответ: 2,5%

Вас заинтересует