• Предмет: Химия
  • Автор: rasskazova045
  • Вопрос задан 2 года назад

за нормальних умов 15 грам невідомого газу x займає об'єм 16 літрів. Обчисліть відносну густину цього газу за He .

Ответы

Ответ дал: Riznyk
2

Ответ:

5,25

Объяснение:

густина р= m\V=15\16=0,94

Mr=Vm*p

Mr(газу)=22,4*0,94=21

Dне(газу)=21\4=5,25

Вас заинтересует