• Предмет: Физика
  • Автор: SuperDen4ik1
  • Вопрос задан 8 лет назад

Коли до джерела струму приєднали резистор опором 2 Ом, сила струму в колі становила 2 А,коли резистор замінили на інший,опором 4 Ом,сила струму в колі зменшилася до 1,2 А.Визначте силу струму короткого замикання.

Ответы

Ответ дал: vasyael
0

Ответ:

Iкз=6а

Объяснение:

знайдемо r: r=U2-U1/I1-I2=4.8в-4в/2а-1.2а=1ом,

де I2=U/R+r=  ⇒1.2а=6в/4+1,    U2=I2*R2=1.2*4=4.8в,

Iкз=U/R+r=U/r=6в/1ом=6а,

Вас заинтересует