Знайди формулу вуглеводню, відносна молекулярна маса якого 30, а масові частки Карбону і Гідрогену у ньому дорівнюють, відповідно 0,8 і 0,2.
CxHx
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Формула вуглеводню С₂Н₆
Объяснение:
Дано:
ω(C)=0,8
ω(H)=0,2
Mr(CxHy)=30
------------------------------------
Hайти формулу вуглеводню-?
Рішення:
1. У наважці масою 1г. буде 0,8г. карбону і 0,2г. гідрогену .
2. n(C) = m(C)÷ Ar(C) =0,8 ÷12 = 0,06
3. n(H) = m (H) ÷Ar(H) = 0,2÷1 =0,2
n(C):n(H) = 0,06 :0,2 = 1:3 (множимо на 2)
n(C) : n(H) = 2:6
4. Формула вуглеводню С₂Н₆
5. Перевіримо відносну молекулярну масу:
Mr(C₂H₆)=2x12+6=30
6. Відповідь: Формула вуглеводню С₂Н₆
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
10 лет назад