5-тапсырма: /жаз/ болымсыз етістік - отрицательные глаголы образуются при помощи суффиксов –ма, -ме, -ба,-бе,-па. –пе/они пишутся после основы слов/ Болымды етістік Болымсыз етістік Ұнайды ұнамайды................. Айтамын ........................ Көремін ........................... Сағынады ................ Жақсы көреді ......... .............. Айтады .............. Көрсетеді
Ответы
Ответ дал:
4
Ответ:
Айтамын-айтамаймын,Көрімен-кормеймін
Сағынады сағынбайды
Жақсы көремін жақсы көрмеймін
Айтады атпаймын
Көрсетеді көрсетпейді
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад