1. Які відчуття у вас викликав вірш "Дощ полив"? Які почуття викликає у вас явище літнього дощу?
2. Як ви зрозуміли поезію "Кольорові миші"? Що означає образ кольорових мишей? Якою постає у вашій уяві дівчинка Анна? У чому суть цієї поезії? Чому когось дратує неординарність?....
3. Визначте головну думку вірша "Чайка на крижині"
4. Вірш "Крила" Що таке алегорія? Як ви розумієте алегоричний образ крил?
5. "Лебеді материнства" Що символізують лебеді? У якому творі ви зустрічали такий же образ? Що людина НЕ може вибирати у своєму житті? Про що ця поезія В. Симоненка? Які почуття викликає?
6. Визначте ідею поезії "Ти знаєш, що ти - людина?" У чому унікальність людини? І що означають слова "жити спішити треба"?
7. Яким настроєм сповнена поезія "Гей, нові Колумби й Магеллани"? До чого закликає автор?
8. Як Софійці та Сашкові вдалося зупинити прокляття роду Кулаківських?
9. Охарактеризуйте Софійку: яка вона за характером.
10. Чого навчає повість - казка про Русалоньку сучасну дитину?
11. "Гер переможений" Яким був Фрідріх? Які почуття викликає у вас образ цього полоненого? Яка ідея новели?

Ответы

Ответ дал: sofipase4nik
0

Ответ:

1. Вірш Дощ полив викликає почуття суму. Літній дощ мені подобається. Одразу пахне чистим повітрям і приємне відчуття прохолоди.

2.Кольрові миші . Сусід якому все було не так він сірий злий чоловік. А дівчинка з листочків сухих робила мишей, яка хотіла просто розбавити життя яскравими барвами. а сусід бачить в цьому проблему бо життя у нього якесь сіре і чомусь його все дратує.

3.Головна думка вірша про зиму яка ніяк не почнеться і приходить весна.(як наші зими)

4. Алегорія-це спосіб двопланрвогл художнього зображення, що грунтується на приховані реальних осіб, явищ, і предметів. Цей вірш можна назвати Алегоією. У людини крила -це руки . Буває такий настрій що відчуття ніби ти крила маєш.

5. Лебеді символізують материнську любов і ніжність. Людина не може вибрати мати, Батьківщину(батьків) . Викликає почуття турботи про свою дитину.( Мені подобається дуже сердечний вірш).

6. Ідея поезії в тому , щоб ми не забували прості речі, і не відкладали на завтра. Треба жити і насолоджуватись життям . Приділяти час своїм рідним, бо життя у нас одне. І ми повинні прожити його у задоволення.

7. Автор закликає щоб людина обов'язково мріяла, прагнула робити великі і малі відкриття жити яскравим повноцінним життям.

8. Сашко з Софійкою зупинили прокляття врятувавши Катрю з сім'єю. дід Точки повернувся до сім'ї. Бабуся сердилася доки не прочитала листа.

9. Софійка за характером звичайна школярка, яка допомогала батькам доглядати за дітьми. Вона довго підбирала одяг щоб привернути увагу хлопців . Вона завжди була готова прийти на допомогу, щірі,відверта, смілива, відповідальна, розумна.

10. Повість Русалонька навчає доброти та щірості наприклад і Софійки яка працьовита , добра, і має активну позицію у житі.

11. Фрідріх виділявся з групи полонених . Він намагався розважити жорстоких дітей, пестити їх співом ви пісні. Він бачив красу в дрібницях. Думаю, що хворий німець жив надією, що колись повернеться додому, обійме і поцілує своїх дітей. Але на жаль, цьому не дано було виповнитися. Ідея новели зображення гуманного ставлення до полонених німців які відбували зруйноване місто відносини Фрідріха з дітьми, жінками. Ідея засудження війни, жорсткості, уславлення чуйності.

Объяснение:

Вас заинтересует