Мотоцыклист був у дорози 4год, и йому залышилося проихаты 130км.З якою швыдкистю рухався мотоцыклист,якщо весь шлях становыть 390км?
Ответы
Ответ дал:
0
1)яку відстань проїхав за 4 години?
390-130=260 км
2)з якою швидкістю рухався?
260:4=65 км/год
Ответ дал:
0
1)390-130=260км-проехал за 4 часа. 2)260:4=65км/ч-скорость мотоциклиста.
Вас заинтересует
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
11 лет назад
11 лет назад