Човен власна швидкість якого18км/год долає відстань у 105км проти течії за 7год.За який час він подлає цю відстань за течією?
Ответы
Ответ дал:
1
1) 105 : 7 = 15 (км/ч) - скорость лодки против течения реки;
2) 18 - 15 = 3 (км/ч) - скорость течения реки;
3) 18 + 3 = 21 (км/ч) - скорость лодки по течению реки;
4) 105 : 21 = 5 (ч) - время движения лодки по течению реки.
Ответ: за 5 часов.
Поверка:
(18 - 3) · 7 = (18 + 3) · 5
15 · 7 = 21 · 5
105 = 105 (км) - расстояние
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад