Яка кількість теплоти виділяється в навколишнє середовище при кристалізації 600 г олова?
пж можна щоб було дано і розв'язуваннч
Ответы
Ответ дал:
12
Ответ:
35 400 Дж
Объяснение:
Q=&*m=0.59*10^5*0.6=35 400 Дж - Так как в условии ,, выделится в среду ,, , то данный ответ без знака (-)
Дано:
&= 0.59*10^5 Дж/кг
m=0.6 кг
Найти : Q
melnicukvaleria135:
можна пж щоб було дано і, що треба зробити і потом розв'язання!!!!
візьми зроби на листочки, а тоді мені пришли
исправил , смотри
спасіба
^це тіпа поділити?
это степень , 10^5 = 100 000
спасибі❤
буду признателен за лучший ответ :)
а откуда 5 и 10?
это 100000, то есть 10 в 5той степени
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад