• Предмет: Физика
  • Автор: dimamakedon14
  • Вопрос задан 3 года назад

на якій відстані від збиральної лінзи з оптичною силою 2 5 дитр треба помістити передмет щоб його збільшення дорівнювало двом ?

Ответы

Ответ дал: copbilova805
0

Ответ:D = 1/F; F = 1/D = 1/2,5 = 0,4 м = 40 см.

Объяснение:

Вас заинтересует