Обчисліть масову частку цукру у розчині, для приготування якого використали
250 мл води та 50 г цукру.
Ответы
Ответ дал:
5
Ответ:
Объяснение:
m(води) = 250 мл=250г
m(цукру)=50г
w(цукру)- ?
w(цукру)=m(цукру)/m(цукру)+m(води)
w(цукру)=50/50+250=50/300=0,167 або 16,7%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад