За три 3 кг абрикосів та 4 кг груш 48 грн. Після того, як
абрикоси подешевшали на 20%, а груші подорожчали на
20% - за 5 кг абрикосів та 2 кг груш 50 грн. Скільки коштував
кг абрикосів і скільки коштував кг груш до переоцінки.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
3•4=12
48:12=4
20•5=100
100:50=2
думаю тебе помогла
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад