Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на
6,8 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки, скільки за 12 кг
печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки 1 кг печива?
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
х грн. вартість печива
х+6,8 вартість цукерок
8*(х+6,8)=12х
8х+54,4=12х
54,4=4х
54,4/4=13,6 грн. вартість печива
13,6+6,8=20,4 грн.вартість цукерок
перевірка:
13,6*12=20,4*8
163,2=163,2
Пошаговое объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад