• Предмет: Математика
  • Автор: levickijdmitrij246
  • Вопрос задан 7 лет назад

Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на
6,8 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки, скільки за 12 кг
печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки 1 кг печива?​

Ответы

Ответ дал: MiroslavaMuromskaya
3

Ответ:

х грн. вартість печива

х+6,8 вартість цукерок

8*(х+6,8)=12х

8х+54,4=12х

54,4=4х

54,4/4=13,6 грн. вартість печива

13,6+6,8=20,4 грн.вартість цукерок

перевірка:

13,6*12=20,4*8

163,2=163,2

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует