• Предмет: Физика
  • Автор: bletomlet810
  • Вопрос задан 7 лет назад

Потяг проїхав 0,4 км зі швидкістью 20 м в секунду потім ще 20 с рухався зі швидкістью 10м. В сек яка середня швидкість пояга за весь час


vgeorgii2009: здеелай пж мой ответ как лучший

Ответы

Ответ дал: vgeorgii2009
0

Ответ:

Щоб знайти середню швидкість нам потрібно весь шлях поділити на час

0,4км=400м

1)400/20=20 секунд вын рухався за перший час

2)20*10=200 метрів вын пройшов за другий час

3)400+200=600 всього метрів

420+20=всього часу

5)600/40=15 метрів у секунду це середня швидкість потяга

Объяснение:

Вас заинтересует