Якщо предмет знаходиться на відстані 10 см від збиральної лінзи, а зображення на відстані 5 см, то оптична сила лінзи буде:
Виберіть одну або декілька відповідей:
3,3 дптр
0,12 дптр
30 дптр
0,3 дптр
правильної відповіді немає
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
30 Дптр
Объяснение:
D=1/d + 1/f - формула тонкой линзы.
D = 1/0,1 + 1/0,05 = 30 м^-1 = 30 Дптр
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
8 лет назад