Дано ціну 1 кг цукерок (користувач має ввести ціну). Вивести на екран ціну 2, 4, 6,.... 16 кг цукерок. Розвязати в середовищі Python
Ответы
Ответ дал:
1
price = float(input("Цена конфет: "))
for i in range(2, 17, 2):
print("Цена за", i , "кг конфет:", i * price)
fasolka79:
дуже дякую!!!
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад