• Предмет: Химия
  • Автор: maryshavchuc
  • Вопрос задан 7 лет назад

Позначте масу кисню, що займає об’єм 8,96 л:

Ответы

Ответ дал: jenaklum2000
0

Ответ:

m(O2)=12.8 грам

Объяснение:

шукатиме масу за формулою:

m/M=V/Vm(молярний об'єм)

m=M×V/Vm

m=32×8.96/22.4

m=12.8 грам

Вас заинтересует