• Предмет: Физика
  • Автор: nastabarcenko287
  • Вопрос задан 7 лет назад

визначте силу струму в провіднику, якщо за 20 с через поперечний переріз провідника проходить електричний заряд 68 Кл. з дано і розв'язком будь ласка​

Ответы

Ответ дал: mrbobik8
1

Дано:

t=20 с

q=68 Кл

I-?

Розв'язання:

I=q/t=68/20=3,4 А

Відповідь:Сила струму в провіднику дорівнює 3,4 А.

Вас заинтересует