Помогите!! Яка напруженість магнітного поля в повітрі на відстані 20 см від прямолінійного провідника зі струмом 125,6 А?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
100 А/м
Объяснение:
a=0.2 м I=125.6 A H=?
===
Для бесконечного проводника напряжённость магнитного поля
H=I/(2*π*a)=125.6/(2*3.14*0.2)=100 А/м
=================================
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад