Кіт масою 2 кг, полюючи на птахів, стрибає за пташкою горизонтально з
балкона другого поверху, розташованого на висоті 2,45 м від поверхні Землі.
Визначте швидкість кота в момент приземлення. Вважати g=10 м/с^2
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Объяснение:
m = 2 кг
h = 2,45 м
g=10 м/с^2
V = ?
По закону сохранения энергии
Eп1 -Eп2 = Ек2- Ек1
Eп2 = Ек1 =0
тогда
Eп1 = Ек2
m*g*h = m*V^2 / 2
отсюда скорость в момент приземления
V=√(2*g*h) = √(2*10*2.45) = 7 м/с
nastjaivanchuk:
по якому це закону?
помогите, у меня в профиле вопросы.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад