Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
240 см²
Объяснение:
Осьовий переріз конуса являє собою рівнобедрений трикутник.
Бічні сторони по 26 см, основа 24*2=48 см.
Висота даного трикутника h=√(26²-24²)=√100=10 см.
S=1/2 * 48 * 10 = 240 cм²
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад