• Предмет: Математика
  • Автор: nikolsah2011
  • Вопрос задан 2 года назад

За 1,5 кг бананів заплатили 48 грн. Скільки коштує 1 кг бананів?​

Ответы

Ответ дал: mrvv958
0

Ответ:

48/1.5=32

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует