• Предмет: Биология
  • Автор: hxhxxhhxhxhhxhxj
  • Вопрос задан 1 год назад

чи можливе життя в морях без медуз

Ответы

Ответ дал: hekymova
0

Ответ:

Ні

Объяснение:

Тому що вони допомагають воді як дерева з киснем

Ответ дал: 5kJ
0

Ответ:

В морях та океанах усього світу живе близько 1800 видів медуз. Вони поширені як на мілководді, так і на великих глибинах, у тропіках і в льодах Арктики. Найдрібніші з них — менші за піщинку, мають купол діаметром від півміліметра; найбільші — гігантські номури. Вони водяться у водах Японії, Кореї та Китаю, доростають до двох метрів та важать до двохсот кілограмів, а щупальці найдовшої арктичної «левової гриви» сягають понад 36 метрів (довші, ніж синій кит).

Медузи — найстаріші жителі Землі. Вони мешкали тут задовго до динозаврів — від 500 до 700 мільйонів років тому. І з того часу практично не змінилися.

Серед медуз є небезпечно отруйні. Найбільшу загрозу несуть види з класу Кубомедузи, поширені у тропічних та субтропічних водах. До прикладу, отрута «морської оси», що водиться поблизу берегів Північної Австралії та Індонезії, здатна убити дорослу людину за 4 хвилини. Вона має паралітичну дію, вражає центральну нервову систему, призводить до зупинки серця і дихання. Щоб захиститися від «морської оси», уздовж австралійських пляжів натягують спеціальні бар’єрні сітки, а відпочивальників попереджають спеціальними табличками.

Інша смертоносна група — дрібні й від того ще більш небезпечні тихоокеанські медузи іруканджі, чия отрута викликає сильний біль у голові, спині та м’язах, в області живота і тазу, нудоту, рвоту, гіпертонію, тахікардію та набряк легень.

Объяснение:

Вас заинтересует