• Предмет: Математика
  • Автор: Arrnamomom
  • Вопрос задан 1 год назад

магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів якщо 1 кг лимонів коштуе 24 грн? Пжжжж помогите(.....

Ответы

Ответ дал: vktori1099
1

Ответ:

18грн один кг апельсинів

Пошаговое объяснение:

1)24×12=288грн

2) 612-288=324грн

3)324÷18=18грн

Ответ дал: timoliynyk
0
12•24=288
612-288=324
324:18=18
Відповідь: один кг апельсинів коштує 18грн
Вас заинтересует