магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів якщо 1 кг лимонів коштуе 24 грн? Пжжжж помогите(.....
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
18грн один кг апельсинів
Пошаговое объяснение:
1)24×12=288грн
2) 612-288=324грн
3)324÷18=18грн
Ответ дал:
0
12•24=288
612-288=324
324:18=18
Відповідь: один кг апельсинів коштує 18грн
612-288=324
324:18=18
Відповідь: один кг апельсинів коштує 18грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад