За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 453 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки 1 кг лимонів, якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 71 грн?
Ответы
Ответ дал:
1
Пошаговое объяснение:
1 кг апельсинов = х грн
1 кг лимонов = у грн
7х + 4у = 453
5х - 2у = 71 | * 2
7х + 4у = 453
10х - 4у = 142
17х = 595
7х + 4у = 453
1)
17х = 595
х = 595 : 17
х = 35
2)
7х + 4у = 453
7 * 35 + 4у = 453
245 + 4у = 453
4у = 453 - 245
4у = 208
у = 208 : 4
у = 52
1 кг апельсинов = (х) = 35 грн
1 кг лимонов = (у) = 52 грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад