• Предмет: Математика
  • Автор: grerwr350
  • Вопрос задан 1 год назад

За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 453 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки 1 кг лимонів, якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 71 грн?

Ответы

Ответ дал: iramazurk
1

Пошаговое объяснение:

1 кг апельсинов = х грн

1 кг лимонов = у грн

7х + 4у = 453

5х - 2у = 71 | * 2

7х + 4у = 453

10х - 4у = 142

17х = 595

7х + 4у = 453

1)

17х = 595

х = 595 : 17

х = 35

2)

7х + 4у = 453

7 * 35 + 4у = 453

245 + 4у = 453

4у = 453 - 245

4у = 208

у = 208 : 4

у = 52

1 кг апельсинов = (х) = 35 грн

1 кг лимонов = (у) = 52 грн

Вас заинтересует