Срочно даю много баллов!!!!!!!!!
І. Запишіть текст, виправивши орфографічні та пунктуаційні помилки.



Американс..ка письме(нн/н)иця Фланеррі О’ Коннор авторка книжки Мудра кров тримала у своєму за/міс..кому будинку не/банал..них котів чи собак павичів. Сучасники згадуют.. що в садибі письме(нн/н)иці віл..но гуляли близ..ко ста птахів.

(1)Фланнері любила їх не лише за красу а й за те що горді створі(нн/н)я відкривают.. її не кожному. (2)Про це вона писала так Коли павич повертає(тьс/ц)я спиною глядач (з/с)дебіл..шого починає ходити на/в/коло нього щоб побачити птаха (з/с)переду а на/справді треба стояти на місці й чекати поки павич сам не/вирішит.. себе показати. (3)Лише тоді можна побачити зелено/бронзові арки на/в/коло нього що нагадуют.. плеяду сонячних ореолів. (4)У цю мит.. більшіст.. людей не/можут.. вимовити ані слова.

Ці пр(и/е)красні істоти з..являют..ся на сторінках творів пис..ме(нн/н)иці як символ іншого світу. Павич стояв не/рухомо ніби не/земне виді(нн/н)я що зійшло до них з променистих висот писала О’ Коннор в одному з оповідан.. .

У кожен лист який надсилала Фланнері вкладала перо павича як символ своєї дружби. Своєму кумиру поетові Роберту Лоуеллу пис..ме(нн/н)иця надіслала перо за/в/довжки півтора метра. За спогадами сучасників Лоуелл зауважив Це саме те чого мені бракувало в жи(тт/т)і.

173 сл. За Б. Романцовою



ІІ. Наголошуйте правильно: спИна, павИч, плеЯда.

ІІІ. Виконайте тестові завдання до речень 2 абзацу.

1. Підметом у реченні є виділене слово:

А красу; Б павич; В арки; Г слова.

2. Через дефіс треба писати слово:

А на/в/коло; Б на/справді; В зелено/бронзові; Г не/можуть.

3. Пряму мову використано в реченні:

А першому; Б другому; В третьому; Г четвертому.

4. Часткою є слово:

А їх ; Б лише; В щоб; Г себе.

5. Підмет виражений сполученням слів у реченні: А першому; Б другому; В третьому; Г четвертому.​

Ответы

Ответ дал: Пеппер
2

Американська письменниця Фланеррі О’ Коннор, авторка книжки "Мудра кров", тримала у своєму заміському будинку не  банальних котів чи собак - павичів. Сучасники згадують, що в садибі письменниці вільно гуляли близько ста птахів.

(1)Фланнері любила їх не лише за красу, а й за те, що горді створіння відкривають її не кожному. (2)Про це вона писала так: "Коли павич повертається спиною, глядач здебільшого починає ходити навколо нього, щоб побачити птаха спереду, а насправді треба стояти на місці й чекати, поки павич сам не вирішить себе показати. (3)Лише тоді можна побачити зелено-бронзові арки навколо нього, що нагадують плеяду сонячних ореолів. (4)У цю мить більшість людей не можуть вимовити ані слова".

Ці прекрасні істоти з"являються на сторінках творів письменниці як символ іншого світу. "Павич стояв нерухомо, ніби неземне видіння, що зійшло до них з променистих висот", -  писала О’ Коннор в одному з оповідань.

У кожен лист, який надсилала, Фланнері вкладала перо павича як символ своєї дружби. Своєму кумиру, поетові Роберту Лоуеллу, письменниця надіслала перо завдовжки півтора метра. За спогадами сучасників, Лоуелл зауважив: "Це саме те, чого мені бракувало в житті".

1. Підметом у реченні є виділене слово:

Б павич;

2. Через дефіс треба писати слово:

В зелено-бронзові;

3. Пряму мову використано в реченні:

Б другому; В третьому; Г четвертому.

4. Часткою є слово:

Б лише;

5. Підмет виражений сполученням слів у реченні:

Г четвертому.​ (більшість людей)


volodarvelikodnij: Привет, можеж пожалуйста помочь с укр. яз.? Вопросы у меня в профиле... Заранее спасибо!
Вас заинтересует