• Предмет: География
  • Автор: pozdnakovaeva663
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Завдання : Закінчіть речення 1.Найбільшими островами серед Великих Антильських островів є : 2.Найдовша у світі гірська система- це 3. Найвищий діючий вулкан світу-це 4. Найвищий згаслий вулкан світу -це 5.Найширша в світі протока- це 6.Найвища вершина Анд -це 7.З осадовими гірськими породами рівнин материка пов'язані корисні копалини ( за використанням, призначенням - які ?) 8.З виходами на поверхню твердих кристалічних порід ( щити) пов'язані які ( за призначенням, використанням) корисні копалини 9.На прогинах платформи, на товщі осадових порід утворилися ( форма рельєфу) - 10.На ділянках платформи, де на поверхні виступає твердий кристалічний фундамент, утворилися 11."Другим Колумбом" за внесок у дослідженні материка називають 12.Найбільший вплив на природу материка із океанів має океан​

Ответы

Ответ дал: allo29212019
0

Ответ:

1. Острів Куба — найбільший острів Великих Антильських островів, Латинської Америки та Карибського моря. За ними йде Еспаньола.

2. Анди, Андські Кордильєри

3. Мауна-Лоа є найбільшим діючим вулканом у світі

4. Охос-дель-Саладо— потухший вулкан в Андах

5. Малаккська протока є найдовшою протокою у світі.

6. Аконкаґуа

7. З восьми поширених магматичних мінералів лише кварц, калієвий польовий шпат і мусковіт зазвичай зустрічаються в осадових породах. До цих мінералів в осадових породах приєднуються глинисті мінерали, кальцит, доломіт, гіпс і галіт. Глинисті мінерали утворюються під час мінерального вивітрювання. З часів античності різновиди кварцу використовуються для виготовлення ювелірних виробів і різьблення з твердого каменю.

11. Александер фон Гумбольдт, 2ого праця визнана своєю новаторською концепцією єдності природи — ідеєю про те, що все на планеті взаємопов’язане в «одне велике ціле».

12. Тихий. Океанічні течії діють подібно до конвеєрної стрічки, переносячи теплу воду й опади від екватора до полюсів, а холодну воду від полюсів назад до тропіків. Таким чином, течії регулюють глобальний клімат, допомагаючи протидіяти нерівномірному розподілу сонячної радіації, що досягає поверхні Землі.

Объяснение:

Вас заинтересует