Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:відповідь :84 грн
Покрокове пояснення:спочатку нам потрібно дізнатися скільки коштує 1 кг печива(56:4=14),потім дізнаємося скільки коштує 1 кг цукерок,але як дізнатися?потрібно 14*2=28-коштує 1 кг цукерок.потім 28*3=84-це вже є відповідь.......
Приложения:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад