• Предмет: История
  • Автор: Doredi
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

11. Робота в парах. Розв'яжіть історичні задачі: 1) Середньовічне німецьке місто Кельн ви- никло біля стін стародавнього римського міста. Старе й нове місто в цей час обнесли однією Фортечною стіною. Однак іс- торики переконані, що підстав вважати середньовічний Кельн наступником античного міста немає. Чому? 2) Доведіть, що з появою міст у середньовічному третьому стані відбулися сут- тєві зміни. На думку дослідників, саме городяни стали тим чинником, який руйнував уявлення тогочасних європейців про гармонійне поєднання трьох станів у середньовічному суспiль- стві. Поясніть, як ви це розумієте.

Ответы

Ответ дал: Stakis
4

Ответ:

1)Середньовічний Кельн не є наступником античного, оскільки він побудований германцями і в ньому жили представники германських племен, які потім перетворились на німців. Те, що варварське поселення виросло навколо римського міста, не робить перше наступником другого.

2)З початком урбанізації середньовічних європейских міст та розвитком цехів та ранньої мануфактури, почався виділятися стан городян(бюргери/буржуа). Цей стан руйнував тогочасний суспільний лад, оскільки міщани(а разом з ними і торговці) почали почали виступати("качати права", якщо так можна виразитись) за власне самоврядування. Це назвали Магдебурзьким правом(по імені міста Магдебург) і містечка, яким надавали це право не рідпорядковувались тогочасним князькам або герцогам, а мали власну ратушу, звідки здійснювалось управління. На основі цих ремісничих містечок потім виросла промисловість та капіталістичні відносини. Це зовсім не вкладувалось в тогочасне уявлення, що кожен на цій землі має своє призначення— перший стан молиться, другий стан воює, а третій працює і кормить всі інших.

Объяснение:

Вас заинтересует