за 3 кг картоплі та 2 кг цибулі заплатили 86 грн. Відомо, що 1 кг картоплі на 8 грн дешевше, ніж 1 кг цибулі. Скільки коштує 1 кг картоплі?
Приложения:
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
3х- картопля
3х + 2х+16 = 86
5х=86-16
5х=70
х= 14
14•3 = 42 грн за картоплю
86-42= 44 грн за цибулю
Пошаговое объяснение:
з тебе лайк і підписка ❤️
masazubrickaa743:
Ну так скільки коштує 1 кг картоплі?
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад