Паралельно з’єднані два резистори опорами R1=25 Ом, R2=20 Ом. Знайти потужність яка розсіюється на другому резисторі, якщо струм в першому дорівнює 4 А.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
R1=25 Ом
I1=4 А
R2=20 Ом
___________
P2-?
P2=(U2)²/R
U2=U1
U1=I1*R1
P2=(I1*R1)²/R2
P2=(4*25)²/20=10 000/20=500 Вт
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад