Ответы
Ответ дал:
1
Объяснение:
Mr(SO2)=Ar(S)+2•Ar(O)=32+2•16=64
W(О)= 2•Аг(О)/Mr(SО2) = 2•16/64=0,5 ,
або, помноживши знайдене число на 100%, отримаємо 50%
vladhomic80:
ДУЖЕ ДЯККЮ
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад