• Предмет: Литература
  • Автор: anna634069
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Я вже написала твір, ваша задача його відредактувати. Заміняти слова можна! Задача розставити розділові знаки та зробити цей текст трішки більше.

Українці завжди шанобливо ставилися до природи. Вони завжди працювали в землі. Відомо, що ще з Великого Переселення Народів українці звертали увагу особливо на вибір землі. Бо земля—родюча мати, чиста, широка, вільна, безкрайня.

Яскравим прикладом цього шанування є повість «Гусі-Лебеді летять». Так, як мати вигрівала на собі насіння, носила його в поясі, розмовляла, заклинала насіння на добрий врожай. Михайлівка дуже вразило те, як мати обходилася з насінням. Бабуся розмовляла з деревами, але щоб цього ніхто не бачив. Коли Михайле підійшов до неї, вона дуже швидко припинила говорити та пішла звідтіля. Дідусь розповідав про лебедів, що вони «принесли на крилах життя», про сонячні лучики, які як золоті ключики, що сонце не може їх загубити. Як дебелі полетіли «на тихі води, на ясні зорі».
Отже, у повісті «Гусі-Лебеді летять» Михайло Панасович Стельмах хотів показати шановливе ставлення українців до природи, до рідної землі!

Ответы

Ответ дал: anastasiawaer
1

Ответ:» вони з давніх давен займалися землеробством. (Щоб не було тавтології «завжди»). Яскравим прикладом цінності землі та природи для українського народу є повість «гусі-лебеді летять».
Отже,у своїх повісті Михайло Панасович Стельмах хотів показати взаємодію та єдність людини з природою, шанобливе ставлення до всього живого, до рідної землі.

Вас заинтересует