Прилади ПВО зафіксували, що звуковий сигнал, відбившись від цілі, повернувся назад через 5 секунд. Визначіть відстань на якій знаходиться ціль від місця знаходження ПВО (швидкість звуку в повітрі 340 м/с)?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
t = 5 с
V = 340 м/с
S = ?
если время за которое прошел сигнал до цели и назад t = 5 с
S = V*t / 2 = 340*5 / 2 = 850м
Fellowship:
Привет помоги, пожайлуста, решить задачу в профиле, если не сложно
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад