Ответы
Ответ дал:
0
Дано S=20 м F=250 Н A- ?
A=F*S=250*20=5000 Дж= 5кДж
A=F*S=250*20=5000 Дж= 5кДж
Ответ дал:
0
пасибо
Ответ дал:
0
Робота (А) = F (сила) * h (відстань)
Тоді А=20*250=5 000 Дж
Тоді А=20*250=5 000 Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад