Ответы
Ответ дал:
2
Ответ: 7,8г/см²; 4,25г/см³
Объяснение:
Дано:
m1=445г
m2=730г
ρ1=8,9г/см³
ρ2=7,3г/см³
-----------------
ρ-?
ρ=m/V, где:
m-масса сплава;
V-объем сплава
m=m1+m2=445+730=1175г
V=V1+V2=m1/ρ1+m2/ρ2=445/8,9+730/7,3=150см³
ρ=1175/150=7,8г/см³
Дано:
V=400cм³
m1=810г
ρ1=2,7г/см³
ρ2=8,9г/см³
----------------
ρ-?
ρ=m/V, где:
m-масса сплава;
V-объем сплава
m=m1+m2
V=V1+V2
V1=m1/ρ1=810/2,7=300см³
V2=V-V1=400-300=100см³
m2=ρ2*V2=8,9*100=890г
m=810+890=1700г
ρ=1700/400=4,25г/см³
bohdanfostunak2103:
Поможи мені будь ласка я там кинув недавно про резистори. Мені на завтра я тобі поставлю 5 зірок відразу тіки поможи.
Вас заинтересует
2 месяца назад
3 месяца назад
3 месяца назад
1 год назад
7 лет назад