• Предмет: История
  • Автор: lutva2606
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

сучасний український історик Бойко пише масові репресії були в 20-х 30-х роках різних форм була важливою умовою функціонування тоталітарного режиму скільки вони у політичній сфері придушили опозиційних сил нейтралізували потенційних противників системи блокували розвиток громадянського суспільства давало змогу майже повністю контролювати розвиток суспільних процесів чи погоджуєтесь ви з висновками аргументуйте свою думку конкретними фактами​

Ответы

Ответ дал: nikitasafsdhg
3

Відповідь:

Репресії 1920-х і 1930-х років були критичним аспектом спроб радянського режиму придушити опозиційні сили та зберегти свою владу. Ці репресії характеризувалися широкими арештами, чистками та розстрілами тих, хто сприймався як загроза режиму.

Одним із прикладів жорстокості цих репресій є сумнозвісна Велика чистка 1936-1938 років, коли, за оцінками, було заарештовано та страчено від 700 000 до 1,5 мільйона людей. Це були як високопоставлені партійні чиновники, воєначальники та інтелігенція, так і пересічні громадяни. Репресії мали на меті усунути будь-яку потенційну загрозу режиму та вселити страх у населення, ефективно придушуючи інакомислення та опозицію.

Головну роль у проведенні цих репресій відіграла таємна поліція, відома як НКВД. Вони використовували такі тактики, як показові суди, вимушені зізнання та мережі інформаторів, щоб виявити й націлити на тих, хто здається ворогом держави. НКВД також створив широку мережу трудових таборів, відомих як ГУЛАГ, де в’язнів тримали в нелюдських умовах і примушували виконувати важку роботу.

Окрім фізичних репресій, радянський режим також використовував інші методи придушення опозиційних сил, такі як цензура та пропаганда. Режим жорстко контролював засоби масової інформації, гарантуючи, що серед громадськості поширюються лише схвалені державою повідомлення. Він також використовував пропаганду для просування ідеї об’єднаного, могутнього Радянського Союзу та демонізації будь-яких можливих ворогів держави.

Підсумовуючи, слід зазначити, що масові репресії 1920-1930-х років були вирішальним фактором у функціонуванні радянського режиму як тоталітарної держави. Шляхом поєднання фізичних репресій, цензури та пропаганди режим ефективно придушував сили опозиції та зберігав свою владу.


lutva2606: Дякую
lolayoulhhghh: Добрый день помогите пожалуйста с историей если можете для меня очень важна эта робота, задание у меня в профиле.
Вас заинтересует