Ответы
Ответ дал:
1
Р=mg
Р-вага
m-маса
g-прискорення вільного падіння (9,8Н/кг)
Р=0,5кг*9,8Н/кг = 4,9Н
Відповідь : Вага книжки становить 4,9Н
Р-вага
m-маса
g-прискорення вільного падіння (9,8Н/кг)
Р=0,5кг*9,8Н/кг = 4,9Н
Відповідь : Вага книжки становить 4,9Н
dooa93020:
спасибо большое
Рада допомогти❤️
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад