Конспект (скорочено) Стверджувальне речення Past Simple (Past Indefinite) утворюється за допомогою використання форми минулого часу смислового дієслова. Якщо дія виражена правильним дієсловом, то його форма минулого часу утворюється за допомогою додавання закінчення -ed до його словникової форми. Якщо вживається неправильне дієслово, тоді використовується його друга форма з таблиці неправильних дієслів. Якщо потрібне дієслово відсутнє в таблиці, це означає, що воно правильне і минулий час утворюється за допомогою закінчення -ed. Форма минулого часу дієслова однакова для всіх осіб однини та множини (окрім дієслова to be). Заперечне речення Заперечення в Past Simple утворюється за допомогою допоміжного дієслова did та заперечної частки not після нього, що стоять після підмета та перед смисловим дієсловом. Did це форма минулого часу допоміжного дієслова do. Did вживається для всіх осіб однини та множини. Після did not смислове дієслово використовується в формі простого інфінітиву без частки to, тому що граматичний час в такому випадку виражається через допоміжне дієслово did. Питальне речення Загальне питання в Past Simple утворюється за допомогою допоміжного дієслова did, що ставиться на початку речення перед підметом. Після підмета використовується смислове дієслово тільки в формі простого інфінітиву без частки to.​

Ответы

Ответ дал: fwrukhsaupphxdx
1

Ответ:

КОНСПЕКТ

Past Simple (Past Indefinite) :

• Affirmative (стверджувальне) – смислове дієсловο (Verb) + закінчення - еd (якщо правильне), якщо неправильне – друга форма з таблиці неправильних дієслів.

Форма минулого часу дієслова однакова для всіх осіб однини та множини (окрім дієслова to be, там was/were).

• Negative (заперечне) – допоміжне дієслово did + not (didn't), що стоять після підмета та перед смисловим дієсловом.

Did вживається для всіх осіб однини та множини. Після did not смислове дієслово використовується в формі простого інфінітиву без частки to.

• Interrogative (питальне) – допоміжне дієслова did, що ставиться на початку речення перед підметом. Після підмета використовується смислове дієслово тільки в формі інфінітиву без частки to.

Вас заинтересует