6. У програмах описаних завдань автори припустились деяких по- милок. Відшукайте помилки. Обговоріть їх у парі. Запропонуйте одне одному шляхи вирішення. 1) Дано два цілих числа a i b (a s b). Виведіть усі числа від а до b включно. a=int(input('Введіть перше число')) b=int(input('Введіть друге число')) for i in range (a, b) : print (i) 2) Дано натуральне число п. Знайдіть п! (добуток всіх натураль- них чисел, що не перевищує п, тобто 1*2*3*...*n). n=int(input()) p=1 for i in range (1, n+1): p*=i print (p) 3) У перший день спортсмен пробіг х кілометрів, а потім він кож- ного дня збільшував пробіг на 10 % від попереднього значення. За даним числом у визначте номер дня, за який пробіг спортсме- на становитиме не менше у кілометрів. x = int(input()) y = int(input () ) 2 = 1 while x < y: x = x * 1,1 z = 2 + 1 print(z) Працюємо самостійно​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: MagicSticks
1

Ответ:

1.Помилка полягає в тому, що діапазон range не включає останнє значення, тому останнє число b не виведеться. Треба змінити діапазон на range(a, b+1) або використати цикл while:

a = int(input('Введіть перше число: '))

b = int(input('Введіть друге число: '))

for i in range(a, b+1):

   print(i)

2.У програмі описаному в завданні 2, помилок немає. Програма коректно виконує обчислення факторіалу натурального числа n.

Для того, щоб обчислити факторіал числа n, необхідно ввести n за допомогою функції input(). Далі створюємо змінну p, присвоюємо їй значення 1 і за допомогою циклу for обчислюємо добуток всіх чисел від 1 до n. Результат виводимо за допомогою функції print().

3.Помилка полягає в тому, що знак коми не може бути використаний в якості десяткового роздільника в Python. Треба замінити кому на крапку. Крім того, змінна "z" не обчислює номер дня, потрібно замінити 2 на змінну, яка містить номер дня.

x = int(input())

y = int(input())

day = 1

while x < y:

   x *= 1.1

   day += 1

print(day)

Вас заинтересует