• Предмет: История
  • Автор: kurezaruslana14
  • Вопрос задан 4 месяца назад

обгрунтувати та записати які були союзні відносини KHP 3 CPCP
(до 1960-х pp.)

Ответы

Ответ дал: fantoru
0

Союзні відносини між КНР та СРСР до 1960-х років (KHP 3 CPCP) можна описати як досить близькі та взаємовигідні. У 1949 році Китай став комуністичною країною, після чого відносини з Радянським Союзом поглибилися. СРСР надавав КНР значну економічну та військову допомогу, включаючи передачу технологій, побудову промислових підприємств та навчання китайських кадрів. Крім того, Радянський Союз був одним з перших країн, які визнали КНР як державу.

Проте у 1960-х роках союзні відносини між КНР та СРСР почали погіршуватися, зокрема через розбіжності в ідеології та зовнішній політиці. Китайська сторона критикувала радянський комунізм, а також відмовилася від підтримки СРСР у конфлікті з Ізраїлем та війні в В'єтнамі. Радянський Союз відповів на це, зупинивши економічну допомогу Китаю та знімайчи свої війська з китайської території. Таким чином, союзні відносини між КНР та СРСР були замінені на взаємодію на рівні двох незалежних держав.

Ответ дал: pateri
0

Объяснение:

KHP 3 CPCP - це скорочення від "Комуністична партія Китаю" та "Комуністична партія Радянського Союзу".

Відносини між КПК та КПРС були союзними до 1960-х років. КПК переглянула свою позицію щодо ідеології та територіальних питань, що призвело до зміщення відносин з КПРС. У 1960 році Китай оголосив про розрив союзних відносин з Радянським Союзом, відкинувши ідею "верховенства радянської моделі комунізму" та розпочавши шлях на власних засадах розвитку країни.

У попередні роки, союзні відносини між КПК та КПРС були досить міцними. Партії підтримували одна одну в боротьбі з імперіалістичними силами та колоніальною експлуатацією, співпрацювали у війні проти Японії та в області економіки, науки та техніки. У 1950-х роках було укладено кілька договорів, які регулювали торгівлю та економічну співпрацю між країнами.

Загалом, союзні відносини між КПК та КПРС були складними, але в цілому сприяли зміцненню впливу комуністичного руху в світі та розвитку економіки в країнах-учасницях.

Вас заинтересует