• Предмет: История
  • Автор: magiclim13478903
  • Вопрос задан 4 месяца назад

СРООЧНООО ПОМОГИТЕ
1. Прочитайте твердження: «... постали після Першої світової війни як багато- національні держави, де національні меншини становили понад третину на- селення...». У чому була сутність національних проблем у цих країнах?
2. Прочитайте твердження: «Національне державотворення в Центрально-Схід- ній Європі ускладнювалось також загальними тенденціями... адже міжвоен- ні роки були періодом нестабільності і хаосу....». Чому характерною ознакою країн була політична нестабільність? ​

Ответы

Ответ дал: GoodNightDearFriend
2
1-Національні проблеми в багато-національних державах, створених після Першої світової війни, полягали в тому, що національні меншини, які становили понад третину населення, не мали достатньої політичної, економічної та культурної автономії. Це призвело до соціально-економічної та політичної дискримінації меншин, конфліктів між національними групами, розколу суспільства та загострення національних протиріч.
2-Політична нестабільність була характерною ознакою країн Центрально-Східної Європи після Першої світової війни через багато причин. Зокрема, це було пов'язано зі зміною політичного устрою, складнощами в побудові демократичних інститутів, наявністю різних ідеологічних течій та сил, які боролися за вплив на суспільство і державу, наявністю конфліктів між національними групами, а також економічною нестабільністю та соціальною напруженістю. Все це призводило до періодів політичної нестабільності, революцій та загострення політичних конфліктів.
Ответ дал: tryhard333
0

1. Сутність національних проблем у багатонаціональних державах після Першої світової війни полягала у тому, що національні меншини не мали рівних прав і можливостей з більшістю національностей. Це викликало соціальні та економічні дисбаланси, конфлікти між національностями та загострення відносин між державою та меншинами. Національні меншини були обмежені у використанні своєї мови, культури та релігії, а також у доступі до освіти, роботи та політичної влади. Ці проблеми стали причиною багатьох конфліктів та революцій у цих країнах.

2. Політична нестабільність була характерною ознакою країн у Центрально-Східній Європі в міжвоєнний період через кілька причин. По-перше, багатонаціональність цих держав створювала складну політичну ситуацію, де різні національності прагнули до своєї влади та контролю над регіоном. По-друге, після Першої світової війни ці країни були відокремлені від імперій, які раніше контролювали їх території, і зазнали економічних труднощів. Це викликало соціальну та економічну нестабільність, а також різні політичні рухи, що спричиняли загострення конфліктів. По-третє, ростуча інтернаціоналізація та глобалізація того часу стали причиною посилення конкуренції між країнами, що також сприяло політичній нестабільності в регіоні.

Вас заинтересует