• Предмет: Физика
  • Автор: sbitnevegor777
  • Вопрос задан 1 год назад

Визначте напругу, яку потрібно надати провіднику опором 12 Ом. За 2 хв по провіднику проходить заряд 60 Кл.
СРОЧНО

Ответы

Ответ дал: danjaruzhuk
0

Ответ: 6,25 * 10^18

Объяснение:

I = q/t

q = It

q = 1 * 1 = 1 Кл

q = |e|N

N = q/|e|

N = 1/( 1,6 * 10^-19 ) =

Вас заинтересует