Виконайте одне із завдань.
1. Як ви розумієте слова, якими Олекса Стороженко закінчує свій твір «Скарб»: «Завидуете щастю мого Павлуся, а ніхто б не схотів бути Павлусем»? Свою думку обгрунтуйте.
2. Уявіть себе мишкою з казки Богдана Лепкого «Мишка (Казка для дітей, для малих і великих)». Які риси й вчинки господарів оселі вам найбільше не сподобалися? I чи навчили ви їх чогось своєю помстою?
3. Розширюючи думку Ліни Костенко, поміркуйте, завдяки чому в людини можуть вирости крила.

!!!!СРОЧНО ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!!!!​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: kiekei
2

Ответ:Відповім на третє питання

У вірші Ліни Костенко "Крила" згадується про те, що крилатість не обов'язково має бути фізичною. Людина може мати крила, які дозволяють їй піднятися над повсякденними турботами та стати кращою версією самої себе. Крила можуть бути символом духовної свободи та вільного розвитку особистості.

У вірші наведено приклади того, що може допомогти людині вирости крила. Вірність у коханні, вічне поривання, щирість до роботи, щедрість на турботи, пісня, надія, поезія та мрія - це всі якості, які можуть допомогти людині знайти своє місце у світі та зрости крила.

Отже, крилатість - це не лише фізична можливість піднятися в повітря, але й символ духовного розвитку, вільної та самовиражальної особистості.

Вас заинтересует