Визначте величину заряду який пройшов через катушку електромагнітну протягом 2 хв якщо сила струму дорівнює 2 А
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ: 240Кл
Объяснение:
Дано:
t=2мин=120с
I=2А
-----------------
q-?
I=q/t, где:
I-сила тока;
q-заряд;
t-время прохождения заряда
Отсюда:
q=I*t=2*120=240Кл
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад