• Предмет: Биология
  • Автор: bogdan99tk
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Хід роботи 1. Розглянь гербарні зразки, фотографії, живі рослини та знайди відмінності в їхній будові. 2. Визнач, до якої групи (наприклад, мохи чи плауни і т. д.) належать ці рослини. Розглядаючи рослини, проходь алгоритм (мал. 180). 3. Знайди ознаки подібності та відмінності в будові рос- лин, які ти визначив/-ла. 4. Напиши висновок, відповідаючи на запитання. 1. Яка основна відмінність водоростей від мохів, плау- нів, хвощів, папоротей, голонасінних та квіткових рослин? 2. Який орган вiдсутній у хв порівняно з іншими спо- ровими рослинами (плаунами, хвощами, папоротями)? 3. У чому подібність будови спорових рослин (плаунів, хвощів, папоротей) з насінними рослинами (голонасінними та квітковими)? 4. Які органи є у голонасінних і квіткових рослин, яких немає в мохів, плаунів, хвощів, папоротей? 5. Якими органами відрізняються голонасінні та квіт- кові рослини?​

Ответы

Ответ дал: ZeIenuk
12

Ответ:

Відповідно до заданого ходу роботи, я можу допомогти вам з деякими запитаннями та висновками на основі розгляду рослин.

Основна відмінність водоростей від інших спорових та насінних рослин полягає у їхній будові та функції. Водорості не мають настільки розвиненої організації тканин, як інші рослини, тому вони не мають кореневої системи, стебла та листків. Вони також не мають різних органів для розмноження, крім спеціалізованих клітин. Замість цього, водорості можуть виробляти пігмент хлорофілу та здійснювати фотосинтез.

У хвощів порівняно з іншими споровими рослинами (плаунами, хвощами, папоротями) відсутні листки. Замість цього, у хвощів є дерев’ястий стебло, яке містить висушені гілки-лусочки, які нагадують листки.

Подібність будови спорових рослин (плаунів, хвощів, папоротей) з насінними рослинами (голонасінними та квітковими) полягає в тому, що вони мають схожі органи для розмноження, такі як спорангії, які містять спори. Також вони мають розвинену кореневу систему, стебло та листки.

Органи, які є у голонасінних і квіткових рослин, абсентують у мохів, плаунів, хвощів, папоротей. Наприклад, у голонасінних та квіткових рослин є квітки, які містять статеві органи та здійснюють опилювання. У них також є насіння, які можуть бути розсіяні для розмноження. У мохів, плаунів.

Объяснение:


bezvolevdanik: Спасибі дуже допоміг
Вас заинтересует