Купили 2,8 кг яблук по 15,6 грн за кілограм та 1,2 кг слив по 16,5 грн за кілограм. Яку решту отримають з купюри у 100 грн?
Ответы
Ответ дал:
1
ціна яблук: 2,8 * 15,6 = 43,68 грн
ціна слив: 1,2 * 16,5 = 19,8 грн
ціна і яблук, і слив: 43,68 + 19,8 = 63,48 грн
решта із купюри у 100 грн: 100 - 63,48 = 36,52 грн
відповідь: 36,52 грн.
краща відповідь, будь ласка.
Ответ дал:
0
Ответ:
36.52₴
Пошаговое объяснение:
2.8×15.6=43.68₴
1.2×16.5=19.8₴
43.68+19.8=63.48₴
100.00-63.48=36.52₴
kihajivan0905:
не понятно, что и какое действие означает.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад