Моторний човен ішов за течіею річки 3 год зі швидкистю 12 км / год. На зворотиний шлях він затратив на 1 год більше часу. Яка швидкість човна проти течії. можна мені формулу будьласска я 2год мучаюсьа і можна фото це срочно
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Відповідь: 9 км/год
Пошаговое объяснение:
1) 3*12=36(км)-Пройшов течією;
2)36:4=9(км/год)-швидкість човна проти течії;
Вираз: 3*12:4= 9(км/год)
Відповідь: швидкість човна проти течії буде 9 км/год.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад