Що таке розумний імунітет?

Будь-ласка,мені дуже потрібно!

Ответы

Ответ дал: tarabanovskaaliza
0

Ответ:

Імунна система - сукупність органів і тканин, що виробляють спеціальні клітини й хімічні речовини для забезпечення захисту організму. До центральних органів імунної системи належать червоний кістковий мозок і тимус, а до перифе ричних мигдалики, апендикс, селезінка, лімфатичні вузли (лімфовузли). З-поміж клітин імунної системи важливе значення мають лейкоцити різних типів (зокрема, лімфоцити), а серед хімічних речовин - антитіла, що виробляються у відповідь на чужорідні білкові сполуки. Антитіла представлені особливими білками, що здат Ні зв'язуватися зі специфічними антигенами й нейтралізувати їх. Антигени - речовини, що сприймаються організмом як чужорідні та спричинюють специфічну імунну відповідь. Лейкоцити и антитіла транспортуються за допомогою рідин вну трішнього середовища організму та мають (подібно до гормонів) повільний довго- тривалий вплив загальний характер дії.

Форми и види імунітету. За механізмом дії розрізняють дві форми імуні тету: клітинний і гуморальний. Клітинний імунітет забезпечується здебільшого Т-лімфоцитами (Т-клітинами, що дозрівають у тимусі), на поверхні мембран яких специфічні рецептори здатні розпізнавати певний антиген. Унаслідок цієї взаємо- дії Т-клітини починають інтенсивно ділитися, утворюючи велику кількість клітин для знищення мікроорганізмів, що несуть цей антиген.

Объяснение:

Природний імунітет поділяють на вроджений (неспецифічний) набутий (спе- цифічний). Вроджений імунітет передається від матері до дитини, тоді як набутий виробляється після перенесеного захворювання.

Штучний імунітет може бути активним і пасивним. Активний імунітет фор- мується після вакцинації (уведення в організм ослаблених або вбитих збудників хвороб чи продуктів їхньої життєдіяльності, а також їхніх синтетичних аналогів), а пасивний унаслідок дії лікувальних сироваток, що містять антитіла проти пев них антигенів збудника захворювання

Ответ дал: olegag
0

Відповідь:

Імунітет – це сукупність захисних механізмів організму, які допомагають організму боротися з чужорідними чинниками: бактеріями, вірусами, найпростішими, гельмінтами, продуктами їх життєдіяльності й токсинами. Також, імунітет контролює знищення відпрацювавших або застарілих власних клітин, продуктів розпаду.

Міцний імунітет передбачає несприйнятливість та опірність організму до інфекційних агентів, чужорідних речовин, які викликають деструкцію його клітин і тканин.

Основна функція імунної системи – виявлення змін у внутрішньому середовищі організму, усунення цих змін і підтримання гомеостазу.

При нормальній роботі імунної системи організм зберігає свою біологічну індивідуальність і сталість внутрішнього середовища, завдяки своєчасній імунній відповіді. Слабкий імунітет не може забезпечити подібних умов життєдіяльності.

Пояснення:

Вас заинтересует
7 лет назад